perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në ukrainisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (22): лиш, лише, лишень, ми-лише, насилу, просто, тільки, виключний, винятковий, ексклюзивний, єдиний, один, підошва, особисто, сам, безлюдний, ізолювати, ізолюйте, одинокий, самітний, самотинний, самотній
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në ukrainisht, лиш në shqip
vetëm në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

el pais thyej password