perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në ukrainisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (14): відвідати, відвідувати, відновити, відновлення, відновлювати, відремонтувати, лагодження, лагодити, полагодити, ремонт, ремонтний, ремонтувати, ходити, візит
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas vizitë, vizitë në ukrainisht, відвідати në shqip
vizitë në ukrainisht