perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zgjedh në ukrainisht

Fjalë: zgjedh (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (24): вибирати, вибір, вибрати, визбирувати, збирати, зборка, зібрати, зірвати, набирати, набрати, підбирати, підібрати, складка, скупчувати, виберіть, засвоїти, засвоювати, обирати, обрати, приймати, прийміть, прийняти, удочерити, усиновити
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas zgjedh, zgjedh në ukrainisht, вибирати në shqip
zgjedh në ukrainisht