perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zgjoj në ukrainisht

Fjalë: zgjoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (2): прокидатися, розбудити
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas zgjoj, zgjoj në ukrainisht, прокидатися në shqip
zgjoj në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

flm gjithashtu liri begeja