perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zhys në ukrainisht

Fjalë: zhys (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (39): зануртеся, занурювати, затопити, затоплювати, крутий, потонути, потопати, потопити, тоніть, тонути, топити, утопити, вирувати, зануритися, занурюватися, качка, кипіть, парусина, пірнати, пірнути, поринути, пориньте, соління, залийте, занурятися, затопіть, затопляти, зашарітися, опускати, опускатися, опустити, опуститися, почервоніти, ринути, струмінь, хлинути, червоніти, шаріти, шарітися
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas zhys, zhys në ukrainisht, зануртеся në shqip
zhys në ukrainisht