perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zjarr në ukrainisht

Fjalë: zjarr (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (23): вогник, вогонь, елемент, живий, живіть, жити, запалити, запалювати, засвітити, легкий, мерехтіння, мерехтіти, мешкати, мигтіння, огонь, освітити, пожити, проживати, прямий, світлий, світло, пожежа, пожежу
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas zjarr, zjarr po digjem sonte, zjarr ne tirane, zjarr ne shkoder, zjarr ne prishtine, zjarr ne korce, zjarr në ukrainisht, вогник në shqip
zjarr në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

krevat portativ camp nou blue dragon