perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: vëllazëror

Fjalor: anglisht vëllazëror
Përkthime: brotherly, fraternal
vëllazëror në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: bratrský
vëllazëror në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: brüderlich
vëllazëror në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: broderlig
vëllazëror në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: fraternal
vëllazëror në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: fraternel
vëllazëror në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: fraterno
vëllazëror në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: broderlig
vëllazëror në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: братний, братский
vëllazëror në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: broderlig
vëllazëror në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: братэрскі, брацкі
vëllazëror në bjellorusisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: testvéri
vëllazëror në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: fraternal
vëllazëror në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: братерський, братній, братський
vëllazëror në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: braterski
vëllazëror në polonisht »