perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: vagina

Fjalor: anglisht vagina
Përkthime: scabbard, vagina
vagina në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: pochva, pouzdro, vagína
vagina në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: scheide, vagina
vagina në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: hylster, skede, vagina
vagina në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: estuche, funda, vaina
vagina në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: fourreau, gaine, vagin
vagina në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: fodero, guaina, vagina
vagina në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hylster, skjede, slire, vagina
vagina në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: влагалище, ножны
vagina në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: skida, vagina
vagina në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: влагалище
vagina në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: ножны, похва
vagina në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: mõõgatupp, tupp, vagiina
vagina në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: emätin
vagina në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: vagina
vagina në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: makštis
vagina në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: vagina
vagina në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: випадок, діло, коробка, нагода, піхва, піхву, скриня, справа, футляр, чохол
vagina në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pochwa
vagina në polonisht »

Fjalë të ngjashme

vagina before and after birth, vagina monologues, vagina smell, vagina surgery, vagina smells like fish, vagina monologues script, vagina pimple, vagina names, vagina itches