perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: veçse

Fjalor: bullgare veçse
Përkthime: иначе
veçse në bullgarisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: muutoin, toisin
veçse në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: drugačije, inače
veçse në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: máshogy, máshogyan, másképp, másképpen
veçse në hungarisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: altfel
veçse në rumanisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kafelek
veçse në polonisht »