perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: verë

Fjalor: anglisht verë
Përkthime: summer, summertime
verë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: léto
verë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: sommer, sommerzeit
verë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: sommer
verë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: verano
verë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: estiver, été
verë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: estate
verë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: sommer
verë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: лето
verë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: sommar
verë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: лято
verë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: лета
verë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: suvi
verë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kesä
verë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: καλοκαίρι
verë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ljeto
verë në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: vasara
verë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: verão, vereado
verë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: poletje
verë në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: лет-те, літній, літо, про
verë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: lato
verë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

verë e kuqe