perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: viç

Fjalor: anglisht viç
Përkthime: calf, veal
viç në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: tele, telecí
viç në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kalb
viç në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kalv, kalvekød
viç në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: becerro, ternera, ternero
viç në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: veau
viç në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: vitello
viç në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kalv, kalvekjøtt
viç në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: телёнок, телятина, телячий, телячьи
viç në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: цяля
viç në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: vasikas, vasikaliha
viç në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: vasikka, vasikanpaisti
viç në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: γάμπα
viç në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: tele
viç në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: borjú
viç në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: veršiukas, veršiena
viç në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: bezerro, novilho, ternura, vitelo
viç në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: tele
viç në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: теля
viç në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: cielak, cielęcy
viç në polonisht »

Fjalë të ngjashme

viç roads, vinç oyunları, semih viç, vinç oyun, vinç kazası, ayer la viç, açar vinç, yıldız vinç, gta vc, pablo viç