perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: vilë

Fjalor: anglisht vilë
Përkthime: bower, cabin, cottage, dacha, villa
vilë në anglisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: chalet, quinta, villa
vilë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: villa, pavillon
vilë në frëngjisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hytte, villa
vilë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: дача, вилла, особняк
vilë në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дача, лецішча, віла
vilë në bjellorusisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: альтанка, годувати, годуватися, дача, живлення, нагодувати, харчувати, харчуйтеся, вілла
vilë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dacza, willa
vilë në polonisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: vila
vilë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: landhaus, viktualien, villa
vilë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: villa
vilë në danisht »
Fjalor: italian
Përkthime: villa
vilë në italisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: villa
vilë në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: huvila
vilë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βίλα
vilë në greqisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: palacete, quinta
vilë në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: vila
vilë në sllovakisht »