perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: vit

Fjalor: anglisht vit
Përkthime: annum, twelvemonth, year
vit në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: ročník, rok
vit në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: jahr, jahrgang
vit në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: år, fødselsår
vit në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: aľo, año
vit në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: an, anneau, année, hiver
vit në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: annata, anno
vit në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: år, årstall, fødselsår, skuddår
vit në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: год
vit në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: år, årtal
vit në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: година
vit në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: год
vit në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: aasta
vit në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: vuosi
vit në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: έτος, χρονιά, χρόνος
vit në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: godina
vit në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: esztendő, év
vit në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: metai
vit në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: ano
vit në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: an
vit në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: leto
vit në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: гартувати, загартовувати, загартувати, літа, привчати, привчити, рік, сезон
vit në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: rok
vit në polonisht »

Fjalë të ngjashme

vit to mp3, vit b12, vit b complex, vit k, vit drite, viti i ri, viti shkollor 2013-14, viti i ri kinez, viti ri 2014, viti i brishte