perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: vizatim

Fjalor: anglisht vizatim
Përkthime: drawing
vizatim në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kresba, kreslení, nákres, rys, výkres
vizatim në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: zeichnung
vizatim në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: tegning
vizatim në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: dibujo, diseño
vizatim në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: dessin, tracement
vizatim në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: disegno
vizatim në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: tegning
vizatim në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: рисование
vizatim në rusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: joonistamine, joonistus
vizatim në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ζωγραφιά
vizatim në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: rajz
vizatim në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: piešinys
vizatim në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: desenho, diluo, disseco
vizatim në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: kresba
vizatim në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: rysowanie
vizatim në polonisht »

Fjalë të ngjashme

vizatim me laps, vizatim teknik industrial, vizatim per pranveren, vizatim peisazh, vizatim teknik pdf, vizatime per vjeshten, vizatim teknik, vizatim teknik ushtrime, vizatim teknik me kompjuter, vizatim per 17 shkurtin