perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: vjedhje

Fjalor: anglisht vjedhje
Përkthime: heist, larceny, pilfer, theft, thievery, thieving
vjedhje në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: krádež, zlodějna
vjedhje në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: diebstahl, entwendung, dieberei
vjedhje në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: tyveri
vjedhje në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: hurto, latrocinio, robo
vjedhje në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: abigéat, larcin, maraudage, soustraction, vol, volerie
vjedhje në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: furto, ladrocinio
vjedhje në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: tyveri
vjedhje në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: воровство, кража, покража, хищение
vjedhje në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: stöld
vjedhje në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: крадзеж, плагіят
vjedhje në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: vargus
vjedhje në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ryöstö, varkaus
vjedhje në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ληστεία
vjedhje në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: krađa
vjedhje në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: lopás
vjedhje në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: vagystė
vjedhje në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: latrocínio, roubo, subtractiva, robô
vjedhje në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: krádež
vjedhje në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: злодійство, крадіж, крадіжка, збір
vjedhje në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kradzież, złodziejstwo
vjedhje në polonisht »

Fjalë të ngjashme

vjedhje ne teg, vjedhje me arme, vjedhje ne itali film, vjedhje facebook, vjedhje te tegu, vjedhje ne enderr, vjedhje ne dubai, vjedhje spektakolare, vjedhje ne orikum, vjedhje ne karburant