perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: vlerë

Fjalor: anglisht vlerë
Përkthime: merit, valuation, value, virtue, worth, worthiness
vlerë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: bonita, cena, důležitost, hodnota, schopnost
vlerë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: geltung, wert
vlerë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: værdi, valør
vlerë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: importe, monta, precio, valía, valor
vlerë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: avilir, étoffe, prix, valeur
vlerë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: pregio, valore, valuta
vlerë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: valør, verd, verdi
vlerë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: стоимость, цена, ценность
vlerë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: valör, värde
vlerë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: ценност
vlerë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: каштоўнасць
vlerë në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: arvo
vlerë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αξία
vlerë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: cijena, vrijednost
vlerë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: érték
vlerë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kaina, vertė
vlerë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: importe, valor
vlerë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: cena
vlerë në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: hodnota
vlerë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вартість, величина, гнітити, деномінація, коштовність, назва, найменування, нараховувати, нарахування, плата, пригнітити, пригнічувати, цінність
vlerë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wartość
vlerë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

vlerë abdyli