perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: vonë

Fjalor: anglisht vonë
Përkthime: late, later, terminal
vonë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: pozdě, opožděný, pokročilý, pozdní
vonë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: spät, später, verzögert
vonë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: forsinket, sent, sen
vonë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: tarde, tardío, avanzado
vonë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: tard, tardivement, avancé, tardif
vonë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: tardi, tardivo, tardo
vonë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: sent, sen
vonë në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: sent, försenad, sen
vonë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: позна, позні, позны
vonë në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: myöhä, myöhään
vonë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αργά
vonë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kasno
vonë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: késő, későn, kései, késői
vonë në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: tarde, tardio
vonë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: kasneje
vonë në sllovenisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: późno, późny
vonë në polonisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: поздний
vonë në rusisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: запізнілий, пізній, повільний
vonë në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

herët a vonë