perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: xhep

Fjalor: anglisht xhep
Përkthime: pocket, pouch
xhep në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kapsa, měšec, pytlík
xhep në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: beutel, sack, tasche
xhep në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: lomme, pung
xhep në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: bolsa, bolsillo, faltriquera
xhep në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bourse, poche, pochée, vide-poche
xhep në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: tasca
xhep në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: lomme, pung
xhep në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: карман
xhep në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ficka, lomme
xhep në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: кишэня, кішэнь
xhep në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: tasku
xhep në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: τσέπη
xhep në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: džep
xhep në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: erszény, zseb
xhep në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: algibeira, bolsa, bolso, fraldiqueira
xhep në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: pungă
xhep në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: žep
xhep në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: vrecko
xhep në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: валіза, кишеню, кишеня, мішок, сумка, торба, торбина
xhep në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kieszeń
xhep në polonisht »

Fjalë të ngjashme

cheap flights, cheap tickets, cheap flights from tirana to rome, cheap clothes, cheap smartphones, cheap tablets, cheap clothes free shipping, cheap flights from tirana to athens, cheap dresses online, cheap thrills