perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ylber

Fjalor: anglisht ylber
Përkthime: iris, rainbow
ylber në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: duha, duhovka, kosatec
ylber në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: regenbogen
ylber në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: regnbue
ylber në danisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: arc-en-ciel, arc-en-terre, iris
ylber në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: arcobaleno, giaggiolo, iride, iris
ylber në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: regnbue
ylber në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: радуга
ylber në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: regnbåge
ylber në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: вясёлка
ylber në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: vikerkaar
ylber në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kurjenmiekka, sateenkaari
ylber në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ίρις
ylber në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: duga
ylber në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: vaivorykštė
ylber në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: arco-íris, íris
ylber në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: curcubeu
ylber në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: арка, вигинати, вигнути, вклонитися, дуга, ірис, кланятися, лук, радуга, райдуга, склепіння, схилятися, уклін, уклонитися
ylber në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: tęcza
ylber në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ylber dogjani, ylber zyberi, ylber loti, ylber muceku, ylber aliu emri allah, ylber osmani, ylber bardhi, ylber ramadani, ylber prekazi, ylber idrizi