perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: zë

Fjalor: anglisht zë
Përkthime: voice, vote, catch, hit, strike
zë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hlas, hlasování, volba, trefit, zasáhnout
zë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: abstimmung, laut, stimme, votum, erreichen, treffen
zë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: lyd, mæle, røst, stemme, ton
zë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: voto, voz, acertar, alcanzar, atinar, tocar
zë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: dernier, parole, partie, suffrage, ton, voix, vote, atteindre, toucher
zë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: modulare, voce, votazione, voto, cogliere, colpire, prendere, raggiungere
zë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: avstemning, lyd, mæle, røst, stemme, ton, førekomma
zë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: глас, голос, голосование, попадать
zë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: avstämning, lyd, röst, stämma, ton, tonfall, förekomma
zë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: голас
zë në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: äänestys, saavuttaa, tavoittaa, yltää
zë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: φωνή, ψήφος
zë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: glas
zë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: szavazat, betalál, odatalál, odatalálni, találni
zë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: balsas
zë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: voto, voz, abranger, acertar, alcançar, atingir, obter
zë në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: голос, орган
zë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: głos, trafiać
zë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

mobile, folja zë, le zë