perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: zagar

Fjalor: anglisht zagar
Përkthime: bloodhound, deerhound, deer-hound, hound
zagar në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: ohař, stopař
zagar në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bluthund, rüde, schweißhund, stöberhund
zagar në gjermanisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: braque, limier
zagar në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: bracco, segugio
zagar në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: гончая
zagar në rusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: vainukoira, verikoira
zagar në finlandisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ogar
zagar në polonisht »

Fjalë të ngjashme

zagar gjuetie, zagar lepuri, zagar gjuetie ne shitje, zagar gjahu, zager guitars, zagar inc, zager and evans, zagar wings of love lyrics, zagar balkanec, zagar light leaks