perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: zero

Fjalor: anglisht zero
Përkthime: neutral, zero
zero në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: nestranný, neutrál, neutrální, nic, nula, nulový, nultý
zero në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: neutral
zero në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ingenting, intet, nul
zero në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cero, nada, neutral, neutro
zero në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: neutre, nul, zéro
zero në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: neutrale, neutro, zero
zero në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: ingenting, intet, nøytral, null
zero në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: нейтральный, ноль, нулевой, нуль
zero në rusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: neutraalne
zero në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: nolla, puolueeton
zero në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μηδέν, ουδέτερος
zero në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: neutralan, nula
zero në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: közömbös, zéró
zero në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: neutralus, nulis
zero në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cero, nada, neutral, neutro, zero
zero në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: zerowy
zero në polonisht »

Fjalë të ngjashme

zero facebook, zero conditional, zero dark thirty, zero conditional sentences, zero facebook download, zero gravity, zero facebook login, zero no tsukaima, zero sum game, zero al