perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: zhytje

Fjalor: anglisht zhytje
Përkthime: dip, dips, dive, immersion, souse, submersion
zhytje në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: namočit, ponoření, potopení
zhytje në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: tauchen, taucher, versendung
zhytje në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: dukkert
zhytje në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: inmersión
zhytje në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: enfoncement, immersion, plongée, plongement, plongeon, submersion, tremper
zhytje në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: immersione
zhytje në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: dopp, dukkert
zhytje në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: ныряние, погружение
zhytje në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: dopp
zhytje në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: апусканне
zhytje në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: upotus
zhytje në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: alámerülés, bemártás
zhytje në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: imergir, inversiva
zhytje në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: занурення
zhytje në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: zanurzenie
zhytje në polonisht »

Fjalë të ngjashme

zhytje ne shqiperi, zhytje nenujore, zhytje nen uje, zhytje ne uje, zhytje shqiperi, kurse zhytje, kostum zhytje, kurs zhytje, pajisje zhytje, paisje zhytje