perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: zile

Fjalor: anglisht zile
Përkthime: bell, bellflower, bell-flower, bleep, bluebell, doorbell, ring, ringer
zile në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: rolnička, zvonec, zvonek, zvonění
zile në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: glocke, klang, klingel, schelle
zile në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: belle, klokke, klokkeblåstjerne, klokkeblomst, ringeapparat
zile në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: campanilla, timbre, toque
zile në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: appel, bélière, campanule, clochette, grelot, sonnaille, sonnerie, sonnette, timbre
zile në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: campanello, squillo
zile në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bjelle, klokke, klokkeblåstjerne, klokkeblomst, ringeapparat
zile në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: звонок, колокольчик
zile në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: звънец
zile në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: званок
zile në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kellukas
zile në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kello
zile në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: csengő, harang
zile në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: campainha, sino, timbre
zile në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: zvonček, zvonec
zile në sllovenisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dzwonek
zile në polonisht »

Fjalë të ngjashme

zile per telefon, zile telefoni, zile per celular, zile libere 2014, zile libere 2013, zile si nopti, zile lucratoare 2014, zile lucratoare 2013, zile si nopti cluj, zile si nopti brasov