perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: zog

Fjalor: anglisht zog
Përkthime: bird, fowl
zog në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: pták
zog në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: geflügel, vogel
zog në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: fjerkræ, fugl
zog në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: ave, aves, pájaro
zog në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: oiseau, oiselle, perchant
zog në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: uccello
zog në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: fugl
zog në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: птица
zog në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: fågel
zog në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: птица
zog në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: птаства, птушка
zog në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: lind
zog në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: lintu
zog në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πουλί
zog në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ptica
zog në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: madár
zog në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: paukštiena, paukštis
zog në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: ave, aves, pássaro
zog në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: ptič, ptica
zog në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: дзьоб, льотчик, птах, птахів, пташка, птиця
zog në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ptak
zog në polonisht »

Fjalë të ngjashme

zog i qiejve, zogsports, zog machine, zog energy, zog digital, zogsports nyc, zog mercenaries, zogsportsnj, zog julia donaldson, zogsports dc