perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: zvetënohem

Fjalor: anglisht zvetënohem
Përkthime: degenerate
zvetënohem në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: degenerovat, zdegenerovat
zvetënohem në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: entarten
zvetënohem në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: degenerar
zvetënohem në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: abâtardir, dégénérer
zvetënohem në frëngjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: дегенерировать, переродить
zvetënohem në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: urarta, vansläktas
zvetënohem në suedisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: degenerált
zvetënohem në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: degenerar
zvetënohem në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: degenerować, zwyrodnieć
zvetënohem në polonisht »